21 жовтня 2017, субота

Хочуть дружити. Більшість росіян висловилися за налагодження відносин із Заходом і Україною - опитування

коментувати
54% росія вважають, що Росія зараз перебуває в міжнародній ізоляції

54% росія вважають, що Росія зараз перебуває в міжнародній ізоляції

75% росіян вважають, що Росії потрібно налагоджувати відносини з США та іншими країнами Заходу.

16% дотримуються протилежної думки, вагалися з відповіддю 10% учасників опитування, про це свідчать дані Левада-Центру за підсумками опитування, проведеного 20-23 листопада, передає Інтерфакс.

У тому, що Росії слід зайнятися налагодженням відносин з Україною, впевнені 70% респондентів. Кожен п'ятий (20%) не бачить в цьому необхідності, кожен десятий (10%) вагався з відповіддю.

На думку 54% респондентів, Росія зараз перебуває в міжнародній ізоляції. Не згодні з цією тезою 39% опитаних, а 8% не змогли відповісти.

Крім того, 51% респондентів, вважають, що у країн Заходу, що входять в блок НАТО, немає підстав побоюватися РФ (39% бачать такі підстави). У той же час 54% опитаних вважає, що у Росії є причини побоюватися країн НАТО (зворотна точка зору у 36%).

За даними соціологів, дві третини росіян (65%) вважають, що РФ повинна продовжувати свою політику, незважаючи на західні санкції, а 26% пропонують шукати компроміс, іти на поступки, щоб уникнути санкцій. У березні ці показники були на рівні 72% і 21% відповідно.

У 71% росіян не виникло серйозних проблем у зв'язку з введенням західних санкцій, проте 23% заявили про зворотне.

В ході опитування у респондентів також поцікавилися їхніми симпатіями до ряду країн.

Так, з'ясувалося, що ставлення до США у 70% респондентів погане (у 21% хороше), до ЄС - у 60% погане (у 29% хороше), на Україні - 63% погане (у 27% хороше), до Білорусії - у 83% хороше (8% погане).

Раніше повідомлялося, що більшість росіян негативно ставляться до найбільшим західним країнам. 75% громадян РФ вважають, зокрема, що США, ФРН, Японія і Великобританія наносять шкоду інтересам Росії і вирішують свої проблеми за її рахунок.

Однак кількість громадян РФ, які підтримують участь росіян у конфлікті на сході України порівняно з минулим роком скоротилося на 10%.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: