26 липня 2017, середа

Глава Мінпраці заявив, що в Росії немає бідних пенсіонерів

У Росії немає бідних пенсіонерів з точки зору формальних ознак, заявив міністр праці та соціального захисту РФ Максим Топілін
"Пенсіонерів, як ви знаєте, у нас бідних немає. З точки зору формальних ознак. Всі пенсіонери отримують доплати до прожиткового мінімуму", - сказав він під час виступу на засіданні Громадської палати, передає Радіо Свобода. Втім, за його словами, ситуація змінюється, якщо пенсіонер утримує багатодітну сім'ю. Так, зазначив Топілін, основу структури
коментувати
Міністр вважає, що російським пенсіонерам може не вистачати пенсій лише через нахлібників - дітей та онуків

Міністр вважає, що російським пенсіонерам може не вистачати пенсій лише через нахлібників - дітей та онуків

У Росії немає бідних пенсіонерів з точки зору формальних ознак, заявив міністр праці та соціального захисту РФ Максим Топілін.

"Пенсіонерів, як ви знаєте, у нас бідних немає. З точки зору формальних ознак. Всі пенсіонери отримують доплати до прожиткового мінімуму", - сказав він під час виступу на засіданні Громадської палати, передає Радіо Свобода.

Втім, за його словами, ситуація змінюється, якщо пенсіонер утримує багатодітну сім'ю. Так, зазначив Топілін, основу структури бідності в Росії складають здебільшого саме працючі бюджетники та сім'ї з дітьми.

Раніше повідомлялося, що росіяни вперше за вісім років стали витрачати на їжу більше половини доходів. Водночас за період з 2014 по 2015 рік кількість росіян, яким не вистачає грошей на придбання продуктів і одягу, збільшилася майже вдвічі.

Нагадаємо, згідно з даними Росстату, чисельність населення з грошовими доходами нижче прожиткового мінімуму в Росії в період з січня по вересень 2015 року збільшилася на 2,3 млн осіб порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Таким чином кількість росіян, які належать до категорії бідних, склала 20,3 млн осіб, тобто 14,1% від загального населення країни.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: