21 серпня 2017, понеділок

Довіра росіян до телебачення знизилася – Левада-Центр

коментувати
Довіра росіян до телебачення поступово падає вже протягом останніх шести років

Довіра росіян до телебачення поступово падає вже протягом останніх шести років

Російське телебачення, як джерело інформації, викликає у громадян РФ все меншу довіру, незважаючи на те, що більшість росіян (85%) дивляться його як і раніше.

Про це з посиланням на дослідження Левада-Центру, проведеного серед 1600 осіб у 137 населених пунктах 48 регіонів Росії, повідомляє Інтерфакс.

Так, згідно з даними соціологів, чверть респондентів (24%) віддає перевагу в якості джерела новин своїм друзям, рідним і сусідам, кожен п'ятий (21%) - інтернет-видання, по 13% - соцмережі, газети і радіо.

У журналах черпають новини 2% учасників опитування.

Соціологи відзначають, що новинні телепередачі частіше дивляться респонденти з невисоким рівнем доходів (90%) і ті, хто не користується інтернетом (95%). Радіоновинам більше віддають перевагу москвичі (24%), ніж жителі сіл (9%) і люди із середньою освітою (8%).

"Сарафанне радіо" як джерела новин частіше вибирають москвичі (39%), інтернет-видання - респонденти з високими доходами і активні користувачі інтернету (на 32%), соцмережі - жителі столиці (23%) і люди з вищою освітою (21%).

При цьому довіра до телебаченню як джерела інформації незмінно падає вже протягом останніх шести років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, згідно з опитуванням Всеросійського центру вивчення громадської думки, в Росії вдвічі зросла кількість громадян, які не схвалюють продуктове ембарго.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: