20 серпня 2017, неділя

#четамухохлов цікавить росіян все менше – опитування

коментувати
Інтерес до України в РФ впав на 12%

Інтерес до України в РФ впав на 12%

Згідно з опитуванням Всеросійського центру вивчення громадської думки, інтерес громадян Росії до подій в Україні слабшає.

"Росіяни поступово втрачають інтерес до ситуації в сусідній країні", - йдеться на сайті ВЦВГД.

Так, за даними дослідження, кількість росіян, які цікавляться ситуацією в Україні, з початку року скоротилася на 12% - з 83% до 71%.

При цьому найчастіше ця тема цікавить людей пенсійного віку.

"Те, що відбувається тепер помітно рідше називають громадянською війною (з 50% у січні до 36% у вересні ц. р.). Також менше стало тих, хто вважає, що в країні терор і геноцид (з 17% до 6%, відповідно). При цьому виділилася значна частка респондентів (18%), які характеризують ситуацію як "розвал країни" і "повну дестабілізацію". Кожен шостий (17%) говорить, що в Україні зараз анархія і бандитизм", - йдеться в матеріалі.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД, на базі якого були підраховані індекси, пройшло 5-6 вересня серед 1,6 тисячі осіб у 132 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з опитуванням Левада-центру, Путін у серпні втратив рекордний рівень довіри росіян.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: