13 грудня 2017, середа

Близько мільйона біженців дісталися до Європи по морю в 2015 році - ООН

коментувати
50% біженців - вихідці з Європи з середньою чи незакінченою вищою освітою

50% біженців - вихідці з Європи з середньою чи незакінченою вищою освітою

У 2015 році в Європу на човнах прибули близько мільйона біженців, з них більше половини -мігранти з Сирії.

Виступаючи на брифінгу, присвяченому гуманітарій ситуації в Сирії, верховний комісар ООН у справах біженців Антоніо Гутерреш розповів, що Управління верховного комісара ООН у справах біженців щойно опублікувало опитування понад 1200 сирійських переселенців, повідомляє РБК.

Дослідження показало, що Сирія переживає масовий "витік мізків". 86% опитаних повідомили, що мають середню освіту. Майже половина були студентами університетів.

"Можна тільки уявити катастрофічні наслідки такого результату для майбутнього відновлення Сирії після конфлікту", - зазначив верховний комісар.

Він додав, що дві третини опитаних сирійців покинули країну в 2015 році.

Торкаючись рішення Європейського Союзу виділити Туреччині 3 млрд євро на рішення проблем біженців, Гутерреш зауважив, що війна в Сирії повинна закінчитися якомога швидше. При цьому він підкреслив, що ціна, яку доведеться заплатити за сирійський конфлікт, значно перевищує вже виділену суму.

Раніше управління верховного комісара ООН у справах біженців повідомило, що в 2015 році кількість вимушено переміщених осіб у світі перевищить 60 мільйонів, що є рекордним показником.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: