20 серпня 2017, неділя

75% росіян негативно ставляться до західних країн - соцопитування

коментувати
Більшість росіян вважають, що західні країни заважають розвиватися Росії

Більшість росіян вважають, що західні країни заважають розвиватися Росії

Згідно із соціологічним дослідженням, яке провів у Росії аналітичний центр Юрія Левади, більшість росіян негативно ставляться до найбільших західних країн.75% опитаних вважають, зокрема, що США, ФРН, Японія і Великобританія наносять шкоду інтересам Росії і вирішують свої проблеми за її рахунок.

17% людей, що взяли участь в опитуванні, заявили що західні країни мають спільні з Росією цілі в боротьбі із злочинністю і тероризмом, екологічними лихами, в розвитку науки, культури і економіки.

Зросла також кількість росіян, які негативно ставляться до західного способу життя. У 2008 році таких було 30%, а в 2015-му вже 42%.

У той же час, 18% опитаних зазначили, що готові назавжди покинути Росію і змінити місце проживання.

Також, 71% росіян відзначили, що США відіграють у світі негативну роль. Такий високий показник є рекордним за весь час проведення даного опитування з 2008 року, - передає РБК.

Як повідомлялося, згідно з опитуванням Всеросійського центру вивчення громадської думки, інтерес громадян Росії до подій в Україні слабшає.

Так, за даними дослідження, кількість росіян, які цікавляться ситуацією в Україні, з початку року скоротилася на 12% - з 83% до 71%.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: