13 грудня 2017, середа

Українське економічне диво. Чи здатна країна на успіх?

коментувати
Українське економічне диво. Чи здатна країна на успіх?

Як в Польщі, Швейцарії, Південній Кореї або Сінгапурі? По стопах Лі Куан Ю або Бальцеровича? Українці чекають зростання ВВП, радикальних реформ і поліпшення якості життя. Що станеться насправді і на що розраховувати?.

З 7 вересня по 30 листопада Новое Время проводить серію лекцій Діалоги про майбутнє. Відомі економісти, успішні бізнесмени, викладачі, вчені, мислителі і візіонер розповідають про те, чому вчитися в стрімко мінливому світі, на що звертати увагу, куди вкладати гроші, як змінювати країну і змінюватися самому.

21 вересня в Києві відбудеться друга лекція з циклу під назвою "Економіка майбутнього". Спікерами виступлять колишній міністр економіки України Павло Шеремета, співзасновник Bendukidze Free Market Center, колишній головний редактор Forbes Україна Володимир Федорінкомерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, а також глава правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Чи здатна країна зараз на економічне диво? Яким буде рівень життя українців через 5, 10, 15 років? Наскільки економіка залежна від політики, і чому без політики у нас немає ніякого майбутнього? Як перейти від олігархічної моделі до вільної економіки? Що взагалі може стати рушійною силою нашої економіки? І навіщо Україні два мільйони нових підприємців і звідки вони візьмуться?

Про те, як пройшла перша лекція-відкриття під назвою "Україна майбутнього" читайте тут.

Як попасти на лекції – тут.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: