15 грудня 2017, п'ятниця

У Дніпрі працівники місьради отримуватимуть премії до 800% до окладу в межах боротьби з корупцією

коментувати
Мер міста заявив, що висока зарплатня чиновників є одним із засобів боротьби з корупцією в усьому світі
Фото: Crystal_L / Pixabay

Мер міста заявив, що висока зарплатня чиновників є одним із засобів боротьби з корупцією в усьому світі

У середу, 28 вересня, депутати міськради Дніпра проголосували за підвищення заробітньої платні чиновникам. Депутати визначили граничний розмір премій, за рахунок яких зростуть виплати. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради.

Так, за рішенням міськради, міському голові та його заступникам, секретарю та керівнику виконавчого органу міської ради призначили виплату у розмірі 800% до посадового окладу; заступнику керівника виконавчого органу міськради виплачуватимуть 700%; начальникам управлінь – 650%; заступникам начальників управлінь – 550%; начальникам відділів – 500%; заступникам начальників відділів та завідувачам секторів – 450%; спеціалістам – 400%.

Очільник Дніпра Борис Філатов прокоментував рішення міської ради про підвищення заробітної платні працівникам муніципалітету Дніпра. Міський голова упевнений: з чиновників можна вимагати результативної роботи, якщо вони отримують нормальну заробітну платню.

"У світі одним із засобів боротьби з корупцією є висока заробітна платня чиновників. Це моя позиція і я її відстоюватиму. Якщо ми не надамо чиновникам можливості отримувати гідну заробітну платню, з них буде важко питати за результати їхньої роботи. Я спілкуюся з мерами інших міст, і знаю, що така практика (підвищення зарплатні. – Ред.) була і в інших територіальних громадах", – зазначив Борис Філатов під час брифінгу щодо рішень 14-ї чергової сесії міськради 28 вересня.

Нинішню ситуацію, коли директор комунального підприємства отримує вп'ятеро більше від заступника мера, Борис Філатов назвав смішним дисбалансом.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: