23 квiтня 2017, неділя

Це заслуга людського прямостояння. Голова правління Ощадбанку відповів на питання НВ, завдяки кому Україна стала незалежною

коментувати
Це заслуга людського прямостояння. Голова правління Ощадбанку відповів на питання НВ, завдяки кому Україна стала незалежною

Напередодні Дня Незалежності НВ запитало лідерів думок, які історичні діячі або організації відіграли вирішальну роль у здобутті країною незалежності.

"Це заслуга людського прямостояння, як писав Василь Стус. Прямостояння українських інтелектуалів-шістдесятників, які зберегли і передали ідею визволення наступним поколінням", - вважає Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

З іншого боку, зазначив він, це об'єктивна реальність. Імперія зла СРСР не могла встояти проти вільного світу і ринкової економіки. Її останні залишки в агонії зараз зазнають краху на сході України. І вільний світ переможе. Так само несподівано, як це відбулося в 1991-м.

"Завдяки прямостоянню українців на Майдані, на фронті і в тилу. Коли ніхто не скаржиться, а робить свою справу", - сказав Пишний.

Повні відповіді читайте у НВ №30 від 21 серпня 2015 року

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: