24 жовтня 2017, вівторок

Це наш шлях. Яценюк у зверненні до українців описав перспективи євроінтеграції - відео

коментувати
Яценюк назвав 2016 рік роком справжньої європейської інтеграції 
Фото: Арсеній Яценюк via Youtube

Яценюк назвав 2016 рік роком справжньої європейської інтеграції 

Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом є одночасно і викликом для внутрішнього виробника, і можливістю для українського бізнесу стати сильнішим і завойовувати нові ринки.

Про це у "10 хвилинах" у неділю, 3 січня, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба Уряду.

Він наголосив, що 2016 рік для України - не просто новий календарний рік, а рік справжньої європейської інтеграції та поступу до найбільшого європейського ринку. За словами Яценюка, Угода про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС, яка набула чинності з 1 січня поточного року, є саме тією угодою, за яку мільйони українців боролися на Майдані.

"Це саме та перспектива для української економіки стати конкурентною, сильною, взірцевою і тією економікою, яка залучає інвестиції з Європейського Союзу, яка створює нові робочі місця, яка торгує вільно з Європою і яка дає можливість українському бізнесу розвиватися і йти вперед", - наголосив він.Він зазначив, що безмитний продаж європейських товарів в Україні та українських товарів у Європі є викликом для внутрішнього виробника, а також можливістю для українського бізнесу стати більш сильним, більш конкурентним і завойовувати нові ринки.

За словами Яценюка, сусідня Польща є найкращим прикладом європейської інтеграції для України. 

"14 років Польща проводила складні реформи. Такі самі реформи, як ми провели за останніх 22 місяці. І внаслідок цих реформ Польща не просто стала членом Європейського Союзу, а Польща стала одним з найбільш сильних членів Європейського Союзу з розвинутою економікою. Це наш шлях. І ми пройдемо цей шлях", - додав він.

Прем'єр також нагадав, що Україна очікує фінального рішення Європейського Союзу щодо надання безвізового режиму для громадян України, аби євроінтеграція для українців означала не лише вільну торгівлю, а й вільний перетин європейських кордонів. 

"Ще дуже багато роботи попереду, складної, але правильної роботи, для того, щоб Україна стала членом Європейського Союзу. Для того, щоби наші громадяни почували себе як гідні члени великої європейської сім'ї. І це наша спільна робота. Спільна робота кожного громадянина країни. Спільна робота Уряду і Парламенту. Спільна робота всієї української нації, яка є європейською нацією. Тому що Україна - це Європа", - підсумував він.

Нагадаємо, 1 січня 2016 року набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: