14 грудня 2017, четвер

США допоможуть Україні реформувати Антимонопольний комітет

коментувати
Експерти із США допоможуть поліпшити роботу Антимонопольного комітету України
Фото: Shutterstock

Експерти із США допоможуть поліпшити роботу Антимонопольного комітету України

Антимонопольний комітет України підписав меморандум з Федеральною торговою комісією США, який передбачає участь міжнародних експертів у розвитку антимонопольної практики в Україні.

Про це на II Антитрастовому форумі повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв, передає УНІАН.

За його словами, ця програма передбачає постійну професійну підтримку роботи Антимонопольного комітету з боку комісії.

Заступник директора Бюро з міжнародної торгівлі Федеральної торгової комісії США Рассел Дамтофт зазначив, що в рамках співробітництва в Україну будуть направлені три експерта: два фахівці з Федеральної торгової комісії США і один з антимонопольного відомства Канади.

За словами Терентьєва, іноземні фахівці не будуть брати безпосередньої участі у розслідуваннях комітету, але запропонують методики і техніки проведення розслідувань, а також економічного аналізу, напрацьовані в практичній діяльності іноземних антимонопольних відомств.

"Нам не потрібно, щоб хтось приїхав і робив за нас нашу роботу. Нам потрібно, щоб якомога більшу кількість співробітників АМКУ навчили правильно працювати", - пояснив Терентьєв.

Наголошується, що співпраця розрахована на 2 роки. Перша група з трьох фахівців буде працювати протягом 6 місяців, після чого відбудеться їх ротація і приїдуть нові експерти.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: