16 грудня 2017, субота

Савченко заявила, що відстоюватиме свій закон

коментувати
Савченко вкотре наголосила, що

Савченко вкотре наголосила, що "її закон" правильний

Народний депутат Надія Савченко заявила, що буде відстоювати закон щодо врахування кожного дня, проведеного ув'язненим в СІЗО, за два.

В ефірі Еспресо.TV вона сказала, що люди, які потрапили до в’язниці, "не всі винні".

"Якщо б ви колись туди потрапили (до в'язниці), то зрозуміли б, що там не всі винні. Це система, яка робить людей постійними в цій системі. Це не правильно. Давайте змінимо систему для того, щоб у нас не породжувалося більше злочинців. Закон правильний, я буду його відстоювати", - зазначила Савченко.

Раніше Савченко заявляла, що її закон правильний і не потребує змін.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла внесений Савченко законопроект 26 листопада 2015 року. Закон зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання.

Раніше в ГПУ заявили, що згідно з так званим "законом Савченко", під звільнення від відбування покарання підпадає 6 тисяч засуджених, з яких 4, 6 тисяч - за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Так, у відомстві виступили за зміни в так званий "закон Савченко" у зв'язку з його небезпекою для суспільства.

Міністр юстиції України Павло Петренко також зазначив, що в "закон Савченко"необхідно внести зміни, згідно з якими особам, які вчинили тяжкі злочини, не буде надаватися право на дострокове звільнення.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: