25 липня 2017, вівторок

Порошенко виступив проти підвищення податкового тиску на громадян і бізнес

Президент України Петро Порошенко закликав урядовців відмовитися від запланованого збільшення податкових ставок в рамках податкової реформи
"Ключова позиція, що ми не робимо підвищення податкового тиску - ані на громадянина, ані на бізнес", - заявив Порошенко на 16-му засіданні Національної ради реформ, повідомляє прес-служба глави держави. За його словами, дуже важливо, аби ця філософія розповсюджувалася на декілька років. "Якщо ми ставимо 18 відсотків податок на прибуток
коментувати
Президент зазначив, що до Нового року слід ухвалити зміни до податкового законодавства і бюджет на 2016 рік
Фото: прес-служба президента

Президент зазначив, що до Нового року слід ухвалити зміни до податкового законодавства і бюджет на 2016 рік

Президент України Петро Порошенко закликав урядовців відмовитися від запланованого збільшення податкових ставок в рамках податкової реформи.

"Ключова позиція, що ми не робимо підвищення податкового тиску - ані на громадянина, ані на бізнес", - заявив Порошенко на 16-му засіданні Національної ради реформ, повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, дуже важливо, аби ця філософія розповсюджувалася на декілька років.

"Якщо ми ставимо 18 відсотків податок на прибуток підприємств і ПДФО на 2016 рік, щоб ми зараз зафіксували, що на 2017 рік ставка буде ще зменшена на один відсоток, а на 2018 рік визначили орієнтир, за яким ми маємо досягнути максимум 20-відсоткового навантаження на фонд заробітної плати - приблизно 10 відсотків ПДФО і 10% - ЄСВ", - пояснив президент.

Порошенко наголосив, що в умовах війни дуже важко знайти країну, яка б знижувала податки. "Це - революційний крок, але ми маємо затвердити стратегію кілька-етапного, але швидкого і радикального скорочення єдиного соціального внеску, включаючи те, що ми маємо зробити з 1 січня", - зазначив він.

Як заявив президент, що зміни до податкового законодавства і бюджет на 2016 рік слід ухвалити до Нового року. За його словами, це є умовою для отримання фінансування від Міжнародного валютного фонду.

Президент висловив думку, що в цілому зміни до податкового законодавства мають відповідати кільком вимогам. Вони мають стимулювати розвиток економіки, а також сприяти скороченню податкового навантаження на бізнес, спрощенню адміністрування, забезпеченню прозорості, в тому числі  і для розкриття "сірих" секторів економіки.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Національної ради реформ висловив упевненість в тому, що, враховуючи позицію президента України, буде розроблено єдиний проект податкової реформи, і заявив про готовність уряду до компромісу.

Нагадаємо, раніше свої варіанти податкової реформи представили Міністерство фінансів і Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: