15 грудня 2017, п'ятниця

Півкроку зроблено. Рада прийняла вже три рекомендованих ЄС закони

коментувати
Безвізові закони отримують більшість голосів Ради

Безвізові закони отримують більшість голосів Ради

Верховна Рада прийняла закон про внесення змін у Кримінальний процесуальний кодекс, що стосуються виконання рекомендацій Європейського Союзу щодо уточнення підслідності органів досудового розслідування.

На засіданні у вівторок, 10 листопада, за законопроект №2542а у другому читанні проголосувало 325 народних депутатів.

Закон входить в так званий "безвізовий пакет" – перелік законів, прийняття яких необхідне для введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

Закон спрямований на виконання рекомендацій ЄС, які стосуються запобігання кримінальної злочинності та боротьби з нею в частині чіткого розмежування підслідності кримінальних правопорушень між органами досудового розслідування і обмеження повноважень Служби безпеки України досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень у сфері національної безпеки і оборони та пов'язаних з тероризмом.

Також парламент ухвалив у другому читанні і в цілому закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні.

За законопроект №2540а проголосував 291 народний депутат.

Закон також входить в "безвізовий пакет".

Злостивцям і любителям зради сьогодні у Верховній Раді дано бій ! Закони необхідні для того, щоб українці їздили в ...

Posted by Антон Геращенко on 10 листопада 2015 р.

Раніше повідомлялося, що Рада прийняла закон № 2541а Про внесення змін до Кримінального і Цивільного процесуальних кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні. Він став першим прийнятим з шести "безвізових" законів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: