25 липня 2017, вівторок

Кіровоградська міськрада виступила проти перейменування міста на Інгульськ

Кіровоградська міськрада просить Верховну Раду України відтермінувати перейменування міста до ухвалення законодавства про місцеві референдуми. Крім того, місцеві депутати висловили незгоду з перейменування міста на Інгульськ
Таке рішення підтримали 30 з 43 присутніх депутатів, повідомляє прес-служба Кіровоградської міськради. Крім того, місцеві депутати повідомили Верховну Раду та її Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування про свою незгоду з перейменуванням Кіровограда на Інгульськ. "Громада сьогодні ще не
коментувати
Місцеві депутати не хочуть перейменовувати Кіровоград на Інгульськ
Фото: joinfo.ua

Місцеві депутати не хочуть перейменовувати Кіровоград на Інгульськ

Кіровоградська міськрада просить Верховну Раду України відтермінувати перейменування міста до ухвалення законодавства про місцеві референдуми. Крім того, місцеві депутати висловили незгоду з перейменування міста на Інгульськ.

Таке рішення підтримали 30 з 43 присутніх депутатів, повідомляє прес-служба Кіровоградської міськради.

Крім того, місцеві депутати повідомили Верховну Раду та її Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування про свою незгоду з перейменуванням Кіровограда на Інгульськ.

"Громада сьогодні ще не визначилася щодо назви міста, є різні точки зору, що створює велику соціальну напругу. Нехай пристрасті вляжуться і мешканці міста шляхом широкого обговорення з допомогою істориків оберуть для рідного міста єдино правильну назву", - наголосив у своєму виступі міський голова Кіровограда Андрій Райкович.

Як відомо, комітет Верховної Ради обрав нову назву для Кіровограда - Інгульськ, від назви річки Інгул, яка протікає у місті. Серед запропонованих міськрадою варіантів був також Єлисаветград, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький.

Раніше НВ назвало 25 міст України, які скоро можуть повернути собі історичні назви, серед яких був названий і Кіровоград.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: