3 грудня 2016, субота

Гройсман анонсував запуск елементів електронного парламенту у Верховній Раді

коментувати
За словами Гройсмана, робота над запуском ряду нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді закінчиться в січні

За словами Гройсмана, робота над запуском ряду нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді закінчиться в січні

У січні завершиться робота над запуском ряду нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді, над якими почали роботу в 2015 році.

Про це заявив спікер українського парламенту Володимир Гройсман.

"Впровадження технологій електронного урядування, на мій погляд, - одна з найважливіших складових реформування системи управління в державі. Хотів би зазначити, що органи місцевого самоврядування тут поки випереджають центральні органи влади", - написав спікер в Facebook.

Гройсман зазначив, що те, що у Вінниці почали запроваджувати ще кілька років тому, на всеукраїнському рівні намагаються запроваджувати тільки зараз. Зокрема, мова йде про електронні консультації, відкритий бюджет, так званий "прозорий офіс", калькулятор субсидій, онлайн-чат з диспетчерами місцевого call-центру та інші послуги.

Також Гройсман опублікував інфографіку про електронне управління у 125 найбільших містах України.

Нагадаємо, раніше Гройсман анонсував презентацію проекту реформи українського парламенту, яка повинна відбутися в січні 2016 року і пройде у відповідності з Меморандумом про взаєморозуміння між Верховною Радою і Європарламентом, підписаним 3 липня.

Голова ВР зазначив, що в Україні введуть "абсолютно відкритий" електронний парламент, нові процедури щодо напрацювання і прийняття законів, їх обговорення, режиму голосування, новий регламент, які будуть відповідати європейській практиці та стандартам.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: