11 грудня 2017, понеділок

Заснована 1,5 року тому Civil and Political School (Caps) стала найкращим місцем для навчання лідерів

коментувати
Заснована 1,5 року тому Civil and Political School (Caps) стала найкращим місцем для навчання лідерів

Програми школи покликані озброїти учасників необхідними інструментами і знаннями, щоб зробити значний поштовх у кар'єрі і приймати обгрунтовані рішення у своїх країнах, базуючись на глобальних тенденціях у світовій політиці, економіці, соціальних аспектах.

CAPS дає можливість діловій еліті України зрозуміти, які зміни відбуваються на глобальних ринках, як вибудовувати стратегії відповідно до світових стандартів, у державному і приватному секторах. Ми шукаємо людей, які демонструють чудові інтелектуальні здібності, кар'єрні успіхи і хочуть стати частиною політичних, економічних і соціальних контекстів в Україні та світі.

Євроінтеграційні процеси, ускладнення міжнародної бізнес-практики, нові виклики, непроста поведінка фінансового ринку, формування нового людського капіталу – всі ці фактори вимагають постійного пошуку нових рішень. Ці рішення розробляють в CAPS. Програми побудовані за принципом case study, що робить їх повністю орієнтованими на практику.

У CAPS пропонують навчальний план, враховуючи принцип Парето 80% (практика: case study, дискусії, групова робота) на 20% (теорія), в 4-х освітніх циклах на рік:

1) Public administration (Державне управління)

2) State building and economic development (Побудова держави та економічний розвиток)

3) Global affairs: diplomacy and lobbying (Світова політика: дипломатія і лобізм)

4) Institutional development and capacity building (Інституційний розвиток і потенційне зростання)

Кожен цикл складається з 8 авторських програм, розроблених спеціально для учасників курсу CAPS, експертами-практиками зі світовим ім'ям.

31 жовтня стартує курс «Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм). Цей курс пропонує учасникам особливе поєднання академічної освіти та отримання практичних навичок в галузі міжнародних відносин, дипломатії, міжнародної торговельної політики. У CAPS чекають тих, хто стикається в своїх компаніях з виходом на світові ринки, хто будує дипломатичну кар'єру, хто вже приймає рішення і бере участь у формуванні політичного порядку України.

Провідні світові техніки лобізму, ведення переговорів, побудова зовнішньої політики і національного бренду в програмі курсу "Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм):

1) «NATO, Ukraine & New European Security Architecture» (НАТО, Україна і нова архітектура європейської безпеки)

Мерле Майгре (Merle Maigre) – Радник з питань безпеки президента Естонії Тоомаса Хендріка Ільвеса, колись працювала в Групі з планування політики Генерального секретаря НАТО, а також була заступником глави місії НАТО в Києві (2005-2007 рр.), до цього працювала в Міністерстві оборони і Міністерстві закордонних справ Естонії.

2) «Information as a Tool of Statecraft» (Інформація, як інструмент управління державою)

Гавард Кларк (Howard Clark) – PhD, Директор Інституту стабільності, доцент Коледжу національної безпеки Генштабу ОАЕ.

3) «Diplomacy and Global Challenges» (Дипломатія і глобальні виклики)

Грігол Мгалоблішвілі (Grigol Mgaloblishvili) – дипломат, постійний представник Грузії в НАТО. Займав пост Прем'єр-міністра Грузії. Викладач Національного університету оборони (Вашингтон, штат Колумбія, США) з 2010 року.

4) «Nation Branding» (Національний брендинг)

Вейко Сполітіс – член Парламенту Латвії, брав участь у розробленні національного бренду Латвії в процесі євроінтеграції.

5) «Lobbying and Government Relations: Best Cases» (Лобізм та зв'язки з державними органами)

Ека Ткешелашвілі – обіймала посади віце-прем'єр-міністра, міністра закордонних справ, міністра юстиції Грузії. Президент Інституту стратегічних досліджень (GISS) в Тбілісі.

6) «Commercial Diplomacy and Globalization» (Комерційна дипломатія і глобалізація)

Марина Кальюранд (Marina Kaljurand) – естонський дипломат, займала пост міністра закордонних справ Естонії, кандидат у Президенти Естонії в 2016 році.

7) «American Foreign Policy and Political Ambitions» (Зовнішня політика США)

Ерік Бреттберг – директор спеціальних програм в Інституті міжнародного лідерства МакКейна (Вашингтон, США)

8) «Geopolitics, National security and Policy Planning» (Геополітика, Національна безпека і політичне планування)

Д-р Жан-Лу Саман – викладач у коледжі НАТО (Рим, Італія), радник з питань політики в Міністерстві оборони Франції (2008-2011), ад'юнкт-професор в галузі міжнародної безпеки в Інституті політичних досліджень (Франція), науковий співробітник корпорації «РЕНД» у Вашингтоні, округ Колумбія (2007-2008).

Як стати учасником курсу «Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм)?

– заповнити реєстраційну форму до 29 жовтня 2016 року, додавши CV та мотиваційний лист;

– пройти співбесіду;

– стати частиною CAPS Community , яке налічує понад 350 випускників, які вже стали агентами змін і активними учасниками глобальних трансформацій.

 

Заповнити реєстраційну форму на сайті - http: //capschool.com.ua/kursyi/ до 29 жовтня 2016 року,
додавши CV та мотиваційний лист


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: