20 вересня 2017, середа

Захід і Донбас лідирують у надання волонтерської допомоги - дослідження

коментувати
Україна посіла 84-е місце в індексі пожертвувань британської організації Caf International

Україна посіла 84-е місце в індексі пожертвувань британської організації Caf International

Західна Україна й Донбас лідирують у 2015 році в наданні волонтерської допомоги серед усіх регіонів країни, повідомила директор Фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

"По регіонах два лідера - західний регіон і Донбас. На звільнених територіях Донбасу 19% опитаних відповіли, що займалися волонтерською діяльністю. Якщо на заході України більше допомога (армії), то на Донбасі - переселенцям", - цитує Бекешкіну Інтерфакс-Україна.

Як йдеться в результатах дослідження Фонду, за 2015 рік 41% українців давали гроші волонтерам. При цьому в західних регіонах України цей показник удвічі вищий і становив 80%.

"Якщо говорити про суми, то в середньому кожен пожертвував 300 грн... Люди дають гроші на армію (65%), хворим та інвалідам (20%), на потреби переселенців (12%), на релігійні потреби (12%)", - розповіла Бекешкіна.

У свою чергу директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш повідомила, що згідно рейтингу за індексом пожертвувань британської організації Caf International, Україна посіла 84-е місце, тоді як минулого року - 110-е місце.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: