15 грудня 2017, п'ятниця

В СБУ повідомили, що за рік судами від кримінальної відповідальності звільнено вже більше 60 бойовиків

коментувати
У відомстві закликали і інших бойовиків, які не скоювали тяжкі злочин, піти на угоду з українською владою

У відомстві закликали і інших бойовиків, які не скоювали тяжкі злочин, піти на угоду з українською владою

З початку 2015 року українськими судами за добровільну відмову від участі в незаконних збройних формуваннях, щире каяття та співпрацю з правоохоронними органами від кримінальної відповідальності було звільнено понад 60 осіб.

Про це з посиланням на відповідні рішення судів повідомляє СБУ.

Крім того, у відомстві закликають й інших сепаратистів скористатися програмою повернення на підконтрольну українській владі територію в обмін на співпрацю.

У той же час підкреслюється, що це стосується лише тих, хто не брав участь у вбивствах, тортурах, зґвалтування та інших тяжких злочинах, а також має щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

При цьому зазначається, що підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань передбачені в рамках чинного законодавства України.

"СБУ доводить цю інформацію до родичів бойовиків, які проживають на території України. Під час індивідуальних зустрічей-бесід акцентується увага на необхідності добровільної відмови від участі в терористичних угрупованнях, повернення на українську територію і співпраці з українськими правоохоронними органами, як умовами звільнення від кримінальної відповідальності. Протягом двох тижнів такі зустрічі вже проведені з членами 52 сімей", - повідомили в СБУ.

До цієї роботи широко залучені волонтерські та громадські організації, а також керівники місцевих органів самоврядування Донбасу.

Раніше повідомлялося, що бойовики ДНР зірвали обмін полоненими, який планувався більше доби, висунувши неприйнятні для української сторони умови.

ВІДЕО

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: