26 липня 2017, середа

Українці назвали структури, які загрузли в корупції - опитування

Заклади середньої та дошкільної освіти, а також поліція є найменш корумпованими структурами України. Разом з тим, найбільше загрузли в корупції суди, митна служба та прокуратура
Такі результати опитування соціологічної компанії TNS. "Цікава оцінка корумпованості поліції, адже 38% респондентів не змогли відповісти, чи є нова поліція корумпована. Мабуть це пов'язано з тим, що багато опитаних ще не мали досвіду спілкування з представниками поліції", - пояснили в компанії. "Також високий відсоток тих, що вагалися оцінити
коментувати
Українці продовжують стикатися з фактами корупції

Українці продовжують стикатися з фактами корупції

Заклади середньої та дошкільної освіти, а також поліція є найменш корумпованими структурами України. Разом з тим, найбільше загрузли в корупції суди, митна служба та прокуратура.

Такі результати опитування соціологічної компанії TNS.

"Цікава оцінка корумпованості поліції, адже 38% респондентів не змогли відповісти, чи є нова поліція корумпована. Мабуть це пов'язано з тим, що багато опитаних ще не мали досвіду спілкування з представниками поліції", - пояснили в компанії.

"Також високий відсоток тих, що вагалися оцінити корумпованість Національного Банку України, можливо через те, що ця структура є досить віддаленою від населення і працює з юридичними особами", - уточнили в TNS.

У той же час зросла частка тих українців, які зазначили, що не давали хабарі і намагалися вирішити питання офіційно.

Якщо говорити про оцінку змін у боротьбі з корупцією, більше половини респондентів не помітили жодного заходу і ще 18% не змогли нічого відповісти з цього приводу.

Опитування проводилося з 18 по 24 листопада по всій території України, крім окупованих регіонів. Було опитано 1000 осіб.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: