27 липня 2017, четвер

Українські козацькі пісні увійшли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

29 листопада ЮНЕСКО включила українські козацькі пісні Дніпропетровської області увійшли у список нематеріальної культурної спадщини, що потребує термінової охорони
Про це повідомляється на сайті ЮНЕСКО. [GALLERY_BLOCK] На сайті йдеться про три ансамблі, які співають традиційні козацькі пісні - Криниця, Богуславочка і Первоцвіт. Багатьом виконавцям пісень 70-80 років і вони займалися цим протягом усього життя. Пісні починає співати головний виконавець, який знає всі тексти, потім підключається другий,
коментувати
Козацькі пісні співають такі ансамблі, як Криниця, Богуславочка і Первоцвіт
Фото: Kravchenko Dmytro / unesco.org

Козацькі пісні співають такі ансамблі, як Криниця, Богуславочка і Первоцвіт

29 листопада ЮНЕСКО включила українські козацькі пісні Дніпропетровської області увійшли у список нематеріальної культурної спадщини, що потребує термінової охорони.

Про це повідомляється на сайті ЮНЕСКО.На сайті йдеться про три ансамблі, які співають традиційні козацькі пісні - Криниця, Богуславочка і Первоцвіт. Багатьом виконавцям пісень 70-80 років і вони займалися цим протягом усього життя.

Пісні починає співати головний виконавець, який знає всі тексти, потім підключається другий, який співає високим голосом, а потім інша частина ансамблю із середніми і низькими голосами.Співаки збираються регулярно і часто їм не потрібна аудиторія. Традиція козацьких пісень передається у сім'ях з покоління в покоління, але її безперервність тепер під питанням через старіння населення.

Як зазначає Lb.ua, раніше у список нематеріальної культурної спадщини був включений лише один український об'єкт - Петриківський розпис.

Нагадаємо, 14 липня повідомлялося, що Софію Київську і Києво-Печерську Лавру залишили у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: