26 липня 2017, середа

У Горлівку прибули 800 терористів, готується масштабна провокація - ІО

C 6 листопада з Донецька до Горлівки були перекинуті до 800 бойовиків, безліч військової техніки та артилерійського озброєння, повідомили в групі військових експертів Інформаційний опір
За даними ІО, переміщення і концентрація терористів здійснюється для підготовки масштабних провокацій проти українських військовослужбовців під виглядом "порушення Україною Мінських домовленостей". В ІО уточнили, що пересування відбуваються вночі, техніка ховається в лісосмугах і базах поблизу лінії зіткнення: райони Зайцево і Озерянівки.
коментувати
Бойовики приховують техніку в лісосмугах поблизу Зайцево і Озеряновки
Google Maps / Sprotyv.info

Бойовики приховують техніку в лісосмугах поблизу Зайцево і Озеряновки

C 6 листопада з Донецька до Горлівки були перекинуті до 800 бойовиків, безліч військової техніки та артилерійського озброєння, повідомили в групі військових експертів Інформаційний опір.

За даними ІО, переміщення і концентрація терористів здійснюється для підготовки масштабних провокацій проти українських військовослужбовців під виглядом "порушення Україною Мінських домовленостей".

В ІО уточнили, що пересування відбуваються вночі, техніка ховається в лісосмугах і базах поблизу лінії зіткнення: райони Зайцево і Озерянівки.

Нагадаємо, 27 жовтня в результаті провокації бойовиків біля Горлівки був поранений український військовий.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: