27 липня 2017, четвер

Світовий конгрес українців попросив ЄС об'єднати сили в боротьбі з російською пропагандою

Світовий конгрес українців (СКУ) звернувся до Єврокомісара Фредеріки Могеріні з приводу затвердження Плану дій щодо стратегічних комунікацій
Конгрес заявив про готовність приєднатися до глобальної мережі протидії пропаганди і дезинформації Росії, передає Укрінформ. "СКУ охоче буде співпрацювати з європейськими інституціями, зацікавленими в ефективній протидії російської дезінформації та пропаганді основоположних свобод у світі", - йдеться в повідомленні. Конгрес також готовий надати
коментувати
Конгрес готовий надати свої канали для поширення правдивої інформації

Конгрес готовий надати свої канали для поширення правдивої інформації

Світовий конгрес українців (СКУ) звернувся до Єврокомісара Фредеріки Могеріні з приводу затвердження Плану дій щодо стратегічних комунікацій.

Конгрес заявив про готовність приєднатися до глобальної мережі протидії пропаганди і дезинформації Росії, передає Укрінформ.

"СКУ охоче буде співпрацювати з європейськими інституціями, зацікавленими в ефективній протидії російської дезінформації та пропаганді основоположних свобод у світі", - йдеться в повідомленні.

Конгрес також готовий надати свої канали для поширення правдивої інформації та посприяти у налагодженні контактів з урядом України.

"В умовах подібної співпраці СКУ зможе надати канали комунікації через свою потужну мережу членів та партнерських організацій по всьому світу, включно з двадцятьма п'ятьма членами ЄС, а також залучити свої контакти з органами української влади", - повідомили в СКУ.

Раніше Канада заявила, що має намір дати Україні $10 млн на боротьбу з російською пропагандою.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: