21 листопада 2017, вівторок

Сватове самостійно залишила чверть населення в зоні ураження - майже 500 житлових будинків

коментувати
З найближчих до епіцентру пожежі будинків, лікувальних закладів була проведена евакуація населення
Фото: ДСНС

З найближчих до епіцентру пожежі будинків, лікувальних закладів була проведена евакуація населення

Станом на 7:00 п'ятниці, 30 жовтня, до ліквідації пожежі на складі боєприпасів у Сватовому Луганської області і ліквідації його наслідків залучена майже тисяча осіб.

Як повідомили в ДССЧ, прилеглу територію залишило чверть населення.

"Загальна чисельність населення в м. Сватове становить 19 тис. 700 осіб, с. Миловатка - 2 300 тис. чоловік. В зоні ураження знаходяться 476 багатоповерхових та приватних житлових будинків, в яких проживає близько 6 тис. осіб. Станом на ранок з міста Сватове самостійно виїхало близько 5 тис. осіб", - сказано в повідомленні.

З найближчих до епіцентру пожежі будинків, лікувальних закладів була проведена евакуація населення - близько 200 осіб. Розпочата загальна евакуація населення зі Сватового. З метою захисту організовані укриття 50% населення у найпростіших укриттях та спорудах подвійного призначення (підвальні приміщення)."Відключено газо - електро - постачання об'єктів міста в зоні можливого ураження", - додають в ДСНС.

Крім цього, співробітники МВС оточили територію по периметру, встановили пропускний режим і забезпечили оповіщення населення Сватового та навколишніх населених пунктів про надзвичайну ситуацію та необхідні дії.

"До ліквідації надзвичайної ситуації всього залучено 898 людей особового складу та 169 од. техніки, у тому числі від ДСНС України 302 людей особового складу та 74 од. техніки (зведений піротехнічний загін - 75 чол. та 27 од. техніки, зведений аварійно-рятувальний загін - 50 чол. і 9 од. техніки), від МВС України 364 чол. особового складу та 65 од. техніки, від МО України 200 чол. особового складу та 20 од. техніки, від Моз України 32 людини та 10 од. техніки", - інформують у Держслужбі з НС.

На місці події створено штаб з ліквідації, до складу якого входять представники всіх перерахованих вище структур та органів місцевої влади.

Нагадаємо, 29 жовтня в 20:00 виникла пожежа на військовому арсеналі в Сватовому, де знаходилося близько 3,5 тис. тонн боєприпасів різної модифікації.

Голова Луганської ОВГА Георгій Лою заявляв, що попередньою версією виникнення пожежі є теракт.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін заявив, що вибухи припинилися з 4:00 ранку.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: