21 листопада 2017, вівторок

Суддя Вищого спецсуду, заповнюючи декларацію про доходи, приховала нерухомість і доходи членів сім'ї

коментувати
Суддя заявила, що родичі не дали згоди на публікацію своїх даних

Суддя заявила, що родичі не дали згоди на публікацію своїх даних

Журналісти з'ясували, що суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Таміла Писана, заповнюючи декларацію 2015 року, приховала відомості про доходи і майно членів сім'ї.

При цьому, згідно з даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно та ЄДРПОУ, в минулому році вони володіли п'ятьма квартирами і мали в двох фірмах внески в статутний капітал, повідомляють Наші гроші.

Так, в декларації Таміли Писаної 2015 року зазначено, що її сукупний дохід склав 242 тисячі гривень - зарплата.

Вона також задекларувала земельну ділянку площею 0,06 га, гараж на 10 кв м і кросовер Honda CR-V 2008 року випуску.

Журналісти відзначають, що згідно із законом Про засади запобігання та протидії корупції, суддя повинна була вказати інформацію про майновий стан і доходи членів сім'ї.

Писана вказала в декларації свого чоловіка та двох синів, однак ніяких відомостей про їх доходи і майно в документі не зазначила, аргументувавши це тим, що вони не дали на це згоди.

У той же час, за даними Держреєстру речових прав, чоловік судді Віктор Писаний в 2005-2008 роках став власником трьох двокімнатних квартир (дві на 43 кв м, одна - на 42 кв м), які знаходяться в одному будинку в місті Бровари на вулиці Гагаріна.

У листопаді 2015 року всі три квартири за договорами дарування перейшли у власність сина судді Роману Писаному.

Крім того, за даними реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, Віктор Писаний за договором іпотеки з 2006 року є власником квартири, яка знаходиться в центрі Києва на вулиці Шовковичній, 29.

Він також подарував своєму тестеві Олександру Угничу в жовтні 2015 року 3-кімнатну квартиру площею 69 кв м у місті Бровари на площі Незалежності, 11.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: