20 серпня 2017, неділя

Співробітники українських компаній розбили п'ять стереотипів щодо колег-переселенців із зони АТО - дослідження

коментувати
39% офісних співробітників ставляться до колег-переселенців зі співчуттям

39% офісних співробітників ставляться до колег-переселенців зі співчуттям

У більшості офісних співробітників українських компаній немає стереотипів щодо колег, які переїхали в інші міста із зони АТО, а якщо і були, то не підтвердилися. Про це свідчать результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

У 69% "білих комірців" не було ніяких стереотипів щодо того, що переселенці довго не затримуються на робочому місці. 21% опитаних змінили свою думку після спілкування з колегами з окупованого Донбасу, які виїхали на вільну територію України. Лише 10% офісних співробітників підтвердили дане твердження.

Схожа ситуація зі стереотипом щодо того, що співробітники із зони АТО не мотивовані до роботи і не бажають проявляти ініціативу і здобувати новий досвід. 69% опитаних спростували це твердження.

62% офісних працівників компаній не сприймають українців як людей з посттравматичним синдромом, 27% респондентів також позбулися цього стереотипу після спілкування з колегами.

61% опитаних спростували стереотип про те, що переселенці не зможуть інтегруватися в українську культуру і розвивати український бізнес. 21% "білих комірців" змінили своє ставлення до даного твердження. Разом з тим, 18% не змогли позбутися стереотипу.

Більше половини респондентів не згодні зі стереотипом, що для співробітників-переселенців розмір зарплати має більше значення, ніж цікава робота. 14% опитаних змінили свою думку з цього стереотипу, 31% офісних співробітників погодилися з ним.


111_57

Разом з тим, за даними опитування, 44% "білих комірців" ставляться до своїх колег із зони АТО нейтрально, 39% опитаних проявляють співчуття і допомагають в роботі. 17% респондентів вважають, що переселенці створюють додаткову конкуренцію на ринку і ставляться до них негативно.


11_49

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в серпні 2015 року. В опитуванні взяли участь 1529 респондентів з різних регіонів України.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: