18 листопада 2017, субота

Сьогодні Україна відзначає День Незалежності

коментувати
Україна переживає складний етап боротьби за незалежність своєї новітньої історії

Україна переживає складний етап боротьби за незалежність своєї новітньої історії

24 серпня 2015 року Україна відзначає 24-й День Незалежності.

24 роки тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України прийняла історичний документ - Акт проголошення незалежності України.

"Через смертельну небезпеку, яка нависла над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом OOH та іншими міжнародно-правовими документами, реалізуючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави - України", - говорилося в документі.

Відповідно до конституції територія України є неподільною і недоторканною. Акт набув чинності з моменту його схвалення.

За ухвалення такого документа проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. УРСР перестала існувати. На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава - Україна.

Зараз наша країна переживає складний час, але, як показує історія, він рано чи пізно закінчиться. Зараз з кожним днем Україна стає більш мужньою і сильнішою. Наша держава виборює своє місце під сонцем. Це свято - привід згадати, що за свободу треба боротися.

Новий Час

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: