14 грудня 2017, четвер

Сайт NV.UA запускає діловий портал БІЗНЕС НВ

коментувати
Сайт NV.UA запускає діловий портал БІЗНЕС НВ

Сайт NV.UA запускає новий діловий розділ БІЗНЕС НВ, який під керівництвом досвідчених ділових журналістів покликаний стати впливовим гравцем на ринку економічної і ділової журналістики.

БІЗНЕС НВ стане важливою частиною проекту Новое Время і буде повноцінним діловим порталом. Цей проект об'єднав досвідчених та відомих бізнес-журналістів, які будуть висвітлювати тенденції в українській економіці та бізнесі, а також розповідати про його головних гравців. Керувати порталом буде Андрій Юхименко, який до недавнього часу очолював бізнес-напрям журналу Новое Время, а в минулому працював заступником головного редактора української редакції газети Коммерсантъ, що тривалий час задавав тон на ринку ділової вітчизняної преси.

"БІЗНЕС НВ буде діловим ресурсом з людським обличчям, - розповідає про новий проект Андрій Юхименко, редактор БІЗНЕС НВ. - Ми будемо надавати читачеві новини, думки і актуальні інтерв'ю, що стосуються, в першу чергу, ключових напрямів економіки та бізнесу, в доступній і цікавій формі, як це робить сайт Новое Время".

Спочатку команда сфокусується на ключових сегментах ринку - БІЗНЕС НВ буде писати про економіку і фінанси, телекомунікації та ІТ, споживчі ринки, нерухомість, агроринках, паливно-енергетичний комплекс, транспорт та авторинок. Надалі цей список розшириться.

Крім власної стрічки новин та аналітичних матеріалів БІЗНЕС НВ запропонує своєму читачеві інтерв'ю з топ-менеджерами компаній, підприємцями і високопоставленими чиновниками. Доповненням до економічної журналістики платформи БІЗНЕС НВ стануть ділові спецпроекти і власна площадка з авторськими колонками експертів. Рубрика ЕКСПЕРТИ на БІЗНЕС НВ буде діловою версією блог-платформи сайту Новое Время, яка вже перетворилася на один з найбільших в Україні майданчиків думок, що об'єднує близько тисячі авторів.

"Ми розраховуємо перетворити майданчик БІЗНЕС НВ на один з головних ділових ресурсів країни, - каже керівник проекту NV.UA Олег Лисенко, - БІЗНЕС НВ повинен стати стартовою сторінкою для всіх, хто веде тут бізнес, управляє ним, приймає рішення і заробляє гроші".

До команди БІЗНЕС НВ приєдналися досвідчені та відомі журналісти Олег Гавриш (заступник редактора проекту, оглядач ринків, ПЕК і сегменту великого бізнесу), Леся Виговська (оглядач фінансових і економічних ринків), Микола Оліярник (оглядач ринку телекомунікацій та IT) і кілька молодих авторів.


NV.UA - новинний інформаційно-аналітичний сайт, частина проекту Новое Время, що також включає в себе суспільно-політичний журнал Новое Время (НВ).

Сайт NV.UA - джерело ділових і політичних новин, а також один з найбільших в Україні дискусійних майданчиків, на якому публікуються сотні авторів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: