26 липня 2017, середа

Російські військові в окупованому Донбасі виступили проти політики керівництва РФ - розвідка

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про відкрите невдоволення російських військовослужбовців постійними відрядженнями в Донбас
За даними ГУР, невдоволення пов'язане з оприлюдненням в українських і російських ЗМІ реальних прізвищ кадрових офіцерів ЗС РФ, які беруть безпосередню участь в бойових діях на тимчасово окупованих територіях Сходу України. 15 березня офіцери 74 окремої мотострілкової бригади (Юрга, Кемеровська обл.) 41 Армії Центрального військового округу ЗС РФ
коментувати
Російські військові відкрито заявили, що дії військово-політичного керівництва Росії в Україні суперечать як міжнародному, так і національному законодавству

Російські військові відкрито заявили, що дії військово-політичного керівництва Росії в Україні суперечать як міжнародному, так і національному законодавству

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про відкрите невдоволення російських військовослужбовців постійними відрядженнями в Донбас.

За даними ГУР, невдоволення пов'язане з оприлюдненням в українських і російських ЗМІ реальних прізвищ кадрових офіцерів ЗС РФ, які беруть безпосередню участь в бойових діях на тимчасово окупованих територіях Сходу України.

15 березня офіцери 74 окремої мотострілкової бригади (Юрга, Кемеровська обл.) 41 Армії Центрального військового округу ЗС РФ висловили відкрите невдоволення постійними відрядженнями в Донбас.

На офіцерському зібранні було відкрито зазначено, що такі дії військово-політичного керівництва Росії суперечать як міжнародному, так і національному законодавству, де передбачена кримінальна відповідальність для тих, хто віддає і виконує незаконні (злочинні накази.

Крім цього, розвідка повідомила, що військовослужбовці російських окупаційних військ продовжують заважати роботі представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

15 березня в районі Сміле (Слов'яносербський район Луганської області) командир 16 батальйону територіальної оборони 2 АК (Луганськ) ЗС РФ майор Кічігін Олексій Миколайович, позивний "Лісовик", віддав наказ підлеглим не допускати представників Місії до передових позицій і всіляко перешкоджати проведенню відео - та фотозйомки.

Раніше ГУР повідомило про звільнення російських військовослужбовців з лав окупаційних військ у зв'язку з оприлюдненням їх справжніх прізвищ в ЗМІ і значними втратами під Авдіївкою.

За інформацією української розвідки, 12 березня командири двох батальйонів подали рапорти на дострокове розірвання контрактів і проінформували про наміри повернутися в Росію.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: