23 серпня 2017, середа

Бійці, які пройшли відбір в КОРД, приступили до курсу підготовки – відеорепортаж

коментувати
Паралельно з бойовою підготовкою бійці проходять курс психології

Паралельно з бойовою підготовкою бійці проходять курс психології

Бійці КОРД, які пройшли відбір у спецпідрозділ поліції, приступили до відпрацювання перших базових навичок безпечного поводження зі зброєю, після чого розпочнеться їх освоєння вже в бойовому контакті.

"Тільки після успішного закінчення цього курсу навчань бійці будуть призначені в елітний поліцейський спецназ КОРД", - зазначив заступник начальника Департаменту організації діяльності Корпусу оперативно-раптової дії Микола Путий.

Відзначається, що крім вогневої і фізичної підготовки з бійцями проводять також і професійні психологічні заняття.

Як зазначають в спецпідрозділі, саме така інтенсивна тренінгова технологія дозволяє надати їм професійні знання, вміння та навички.

При цьому психологічний курс проводиться паралельно з бойовою підготовкою бійців.

"Дуже важливим компонентом у діяльності КОРД є психологічна підготовка. Головне, щоб бійці були готові діяти в складних умовах і володіти такими специфічними навичками, як здатність до самоконтролю, керувати власними поведінковими реакціями, впливати на людей і взаємодіяти з іншими верствами населення", - розповів доктор психологічних наук Денис Александров.Нагадаємо, раніше в Нацполіції показали, як кандидати в КОРД здають іспити зі стрільби.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: