26 лютого 2017, неділя

Петиція про оновлення суддівського корпусу за прикладом поліції зібрала необхідну кількість підписів

коментувати
Петицію повинен розглянути президент
Фото: gr-lawfirm.com

Петицію повинен розглянути президент

Електронна петиція з вимогою про повне оновлення українського суддівського корпусу за прикладом патрульної поліції перейшла бар'єр у 25 тисяч підписів українців.

Як зазначається, документ був зареєстрований 9 вересня і зібрав необхідну кількість підписів для її розгляду президентом сьогодні, 7 жовтня.

Автори петиції пропонують внести зміни до Конституції, які передбачають створення нової системи суддів і оголошення прозорого конкурсу на всі суддівські посади.

"Оцінювати відповідність кандидатів (як діючих суддів, так і інших кандидатів) за критеріями доброчесності, бездоганної репутації та здатності здійснювати правосуддя на захист прав людини повинна незалежна тимчасова комісія, створена з юристів з бездоганною репутацією, які користуються повною довірою суспільства. Ці зміни потрібно провести одночасно зі спрощенням судової системи і судочинства, повного усунення політичних впливів на суд", - зазначається в описі петиції.


11_73

Раніше повідомлялося, що електронная петиція про позбавлення депутатського мандата за три пропуски без поважних причин набрала 25 тис. підписів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: