27 липня 2017, четвер

Партії та кандидати порушують день тиші - комітет виборців України

Спостерігачі КВУ зафіксували факти порушень законодавства у день тиші
"У низці регіонів України розміщено матеріали (білборди, сітілайти), що містять ознаки агітації. Такі матеріали виконано у стилістиці, що використовується місцевими організаціями партій та кандидатів, або ж із поширенням їх виборчих гасел", - повідомляє комітет виборців України на своїй сторінці у Facebook. Відповідно до ч. 2 ст. 54 Закону Про
коментувати
Згідно із законом передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед дднем голосування

Згідно із законом передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед дднем голосування

Спостерігачі КВУ зафіксували факти порушень законодавства у день тиші.

"У низці регіонів України розміщено матеріали (білборди, сітілайти), що містять ознаки агітації. Такі матеріали виконано у стилістиці, що використовується місцевими організаціями партій та кандидатів, або ж із поширенням їх виборчих гасел", - повідомляє комітет виборців України на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до ч. 2 ст. 54 Закону Про місцеві вибори передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених законом строків забороняється, нагадує комітет.

Раніше комітет виборців України розробив карту "гарячих точок" на місцевих виборах. До таких "гарячих точках" віднесені 20 міст, у яких спостерігаються проблеми з технічною організацією виборів, нечесною конкуренцією між кандидатами та криміналізацією виборчого процесу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: