16 грудня 2017, субота

Окупованим Донбасом безпосередньо керують чиновники Росії - Bild

коментувати
Bild виявив в Москві тіньовий уряд ДНР/ЛНР

Bild виявив в Москві тіньовий уряд ДНР/ЛНР

Окупована частина Донбасу сьогодні безпосередньо управляється російськими чиновниками, свідчать результати розслідування, проведеного німецькою газетою Bild.

Виданню вдалося отримати доступ до документів міжвідомчої комісії РФ з надання допомоги постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей від 23 жовтня 2015 року.

Комісія була створена в грудні 2014 року і збирається на засідання раз на два-чотири тижні. Цей орган фактично виконує роль адміністрації окупованого регіону - "тіньового уряду".


Учредительный документ о создании комиссии, которая должна была заниматься
Установчий документ про створення комісії, яка повинна була займатися "гуманітарною" допомогою, а перетворилася на "тіньовий уряд"


До складу комісії входять заступник прем'єр-міністра Росії Дмитро Козак, заступник міністра фінансів РФ Леонід Горнін, а секретарем комісії є заступник міністра економіки РФ Сергій Назаров. За даними джерела видання, Назаров є фактичним головою комісії. Він інформує друга Володимира Путіна - віце-прем'єра Дмитра Козака - про підсумки засідань.


Леонід Горнін, Дмитро Козак, Сергій Назаров. Колаж НВ
Леонід Горнін, Дмитро Козак, Сергій Назаров. Колаж НВ


Згідно з документами, пише газета, комісія розділена на шість робочих груп - з фінансів і податків, відновлення промисловості, соціальних питань та суспільних послуг, торгівлі енергоресурсами, енергоринку та транспортної інфраструктури. Робочі групи співпрацюють з міністерствами РФ і знаходяться під загальним керівництвом Федеральної служби безпеки, яка делегувала в комісію чотирьох співробітників.

За даними видання, на одному із засідань комісії в жовтні 2015 року був присутній представник компанії ДТЕК, що належить Рінату Ахметову.

Експерти видання, вивчивши документи, прийшли до висновку, що рішення комісії по Донбасу приймаються як щодо підконтрольній території Росії. "Лідери" бойовиків на засіданні комісії не присутні, пізніше їх лише ставлять до відома про їх підсумки.

Як зазначається в матеріалі, комісія діє згідно з планом, що передбачає створення маріонеткового утворення на окупованих територіях Донбасу, чиє майбутнє визначається виключно в Москві.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: