17 жовтня 2017, вівторок

НВ назвало людей, які змінювали країну на краще в 2015 році - НВ №46

коментувати
Фрагмент обкладинки НВ №46

Фрагмент обкладинки НВ №46

У спецпроекті ЛЮДИ НОВОГО ЧАСУ 2015 журнал Новое Время назвав 25 осіб, які встановлювали нові стандарти у різних сферах життя України.

Зазвичай, підбиваючи у грудні підсумки та визначаючи людей року, ми називали імена тих, хто справляв найбільший вплив на події року, що минає. Це був проект без знаків мінус або плюс — просто така спроба редакції неупереджено визначити людей, які найбільшою мірою впливали на головні події року, які стояли за цими подіями, а іноді й самі створювали їх. Це була свого роду констатація — суб'єктивна, але констатація.

Більше ми не хочемо констатувати. 2015-го ми вперше змінили формат проекту Люди року. Тепер усі номінанти — це особистості, на нашу думку, зі знаком плюс. Для того щоб чіткіше і зрозуміліше пояснити, що це за люди, ми визначаємо їх як тих, хто встановлює нові стандарти у різних сферах життя України. Так склалося, що ця концепція співзвучна назві нашого видання, тому ми назвали їх Люди Нового Часу. Для багатьох із них 2015-й був непростим роком. Цим проектом ми говоримо, що помітили зусилля та вчинки цих людей і оцінили їх. І тепер хочемо, щоб їх оцінили й інші.Номінанти Людей Нового Часу з абсолютно різних сфер — хтось із бізнесу, хтось із суспільного життя, дехто з культури або освіти, а хтось із політики. Чимало з них відзначені нами за боротьбу зі стіною корупції. Я вважаю, що це, можливо, головне гальмо розвитку країни. Деякі, як Андрій Гречанов, були відзначені нами за патріотизм і неймовірну особисту мужність. І це теж новий стандарт людських цінностей у країні, де відносини комерціалізовані. Внесок інших людей — на зразок власників Нової пошти або Сільпо — більш приземлений, але він дозволяє робити щоденне життя українців комфортнішим, і це теж важливо, це теж новий стандарт.

Тепер щороку ми називатимемо людей, які, на наш погляд, змінюють країну на краще. Хтось більшою мірою, хтось – меншою. Але кожен із них установлює свій новий стандарт у певній сфері життя України.

Віталій Сич,

головний редактор журналу Новое Время

Детальніше про людей, які змінили Україну цього року, читайте у новому номері журналу Новое Время — №46 від 11 грудня 2015 року.


Обложка нового номера журнала Новое Время
Обкладинка нового номера журналу Новое Время


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: