13 грудня 2017, середа

Новий вид. На Шулявці з'явиться трирівнева розв'язка, велосмуги і публічні простори

коментувати
Розробники планують збільшити пропускну здатність дороги вдвічі
Фото: КМДА

Розробники планують збільшити пропускну здатність дороги вдвічі

Департамент містобудування та архітектури КМДА ініціював проект з реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги і вулиць В. Гетьмана і О. Довженка в районі метро Шулявська.

За результатами відкритих торгів розробником першої стадії проектування став ПАТ "Київсоюзшляхпроект".

Зазначається, що проект повинен включати трирівневу транспорту розв'язку з реверсним розподільним кільцем. Вартість робіт оцінюється в 1,18 млн гривень, вони повинні бути виконані до лютого 2016 року.

Запустити проект вирішили у зв'язку з аварійним станом Шулявського шляхопроводу після кількох пожеж. Крім того, дорога в цьому районі перевантажена і вимагає більшої пропускної спроможності.

"Шулявська транспортна розв'язка сьогодні пропускає трохи менше 13 тисяч автомобілів на годину. Результати транспортного моделювання і натурного експерименту показали, що трирівнева транспортна розв'язка зможе пропускати майже вдвічі більше - до 21 тисяч автомобілів на годину", - розповів головний спеціаліст управління інженерно-транспортної інфраструктури Департаменту Віктор Петрук.


1_29


11_101

Також зазначається, що крім трирівневої розв'язки у даному районі будуть також передбачені публічні простори.

"Крім того, транспортна розв'язка буде враховувати потреби велосипедистів, а пішохідні і транспортні потоки будуть повністю розведені в різних напрямках", - додав чиновник.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: