27 липня 2017, четвер

Мінфін позбувся бази відпочинку під Києвом на користь СБУ - розпорядження Кабміну

База відпочинку Любич в Броварському районі Київської області було передано в сферу управління Служби безпеки України, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів № 174-р, опублікованому на урядовому порталі
На баланс СБУ база відпочинку неподалік від Києва потрапила сфери управління Мінфіну. У Кабміні таку рокіровку пояснили тим, що після передачі і зміни власника на базі відпочинку будуть відпочивати та оздоровлюватися діти співробітників української спецслужби. Напередодні київська міська влада вибрали п'ятірку кандидатів на посаду головного
коментувати
Мінфін позбувся бази відпочинку під Києвом на користь СБУ - розпорядження Кабміну
Фото: із загальнодоступних джерел

База відпочинку Любич в Броварському районі Київської області було передано в сферу управління Служби безпеки України, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів № 174-р, опублікованому на урядовому порталі.

На баланс СБУ база відпочинку неподалік від Києва потрапила сфери управління Мінфіну. У Кабміні таку рокіровку пояснили тим, що після передачі і зміни власника на базі відпочинку будуть відпочивати та оздоровлюватися діти співробітників української спецслужби.

Напередодні київська міська влада вибрали п'ятірку кандидатів на посаду головного архітектора Києва. Відбір проводився в декілька етапів, з 14 по 18 березня проходили публічні презентації претендентів на цей пост.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: