26 липня 2017, середа

Командирам дали право призначати і позбавляти премій військових ЗСУ

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ "Про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у 2016 році"
Як повідомили в прес-службі відомства, згідно з наказом, грошовим забезпеченням, а також іншими відповідними виплатами в першу чергу забезпечуватимуться учасники АТО. Також наказ дає право начальникам і командирам призначати військовослужбовцям премії, а також встановлювати її в зменшеному розмірі або взагалі не встановлювати у разі вчинення
коментувати
Премії будуть давати за сумлінну службу

Премії будуть давати за сумлінну службу

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ "Про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у 2016 році".

Як повідомили в прес-службі відомства, згідно з наказом, грошовим забезпеченням, а також іншими відповідними виплатами в першу чергу забезпечуватимуться учасники АТО.

Також наказ дає право начальникам і командирам призначати військовослужбовцям премії, а також встановлювати її в зменшеному розмірі або взагалі не встановлювати у разі вчинення злочинів військовими.

Відзначається також, що премія виплачується під час перебування у відпустці, на лікуванні чи в службовому відрядженні, проте в тому випадку, якщо зберігається посада за місцем служби.

Також в Міноборони уточнили, що критерієм для встановлення розміру премії є бездоганне і неухильне дотримання порядку і правил, визначених військовими статутами та іншими законами, а також сумлінне виконання посадових обов'язків.

Раніше повідомлялося, що зарплата рядових військовослужбовців ЗСУ, які надійшли на службу за контрактом, у 2016 році буде становити не менше семи тисяч грн.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: