16 серпня 2017, середа

Колишнє керівництво НАУ розтратило сотні мільйонів – аудит

коментувати
Екс-керівники грубо порушували вимоги законодавства України
Фото: НАУ

Екс-керівники грубо порушували вимоги законодавства України

За результатами перевірки фінансової діяльності аудитори Міносвіти виявили в Національному авіаційному університеті порушень на кілька сотень мільйонів гривень.

"В результаті внутрішнього аудиту виявлено, що відповідальні посадові особи університету не в повній мірі дотримуються вимоги законодавства України, та не здійснюється якісний внутрішній контроль за станом використання коштів Державного бюджету, що призвело до низки недоліків, які негативно впливають на стан фінансово-бюджетної дисципліни в навчальному закладі", - йдеться в повідомленні.

Так, за результатами внутрішнього аудиту було виявлено, що діяльність відповідальних посадових осіб вузу призвела до втрат матеріальних активів на загальну суму 115 751,71 тисяч гривень; фінансових ризиків втрати матеріальних активів в майбутньому на суму 115 388,06 тисяч гривень та неефективного використання бюджетних коштів - на 66 959,20 тисяч гривень.

"Також НАУ з грубими порушеннями вимог законодавства України здійснив закупівлю за державні бюджетні кошти, неправомірно застосувавши неконкурентну процедуру закупівлі в одного учасника (австрійської компанії) літаків на суму понад 30 млн грн, які весь час з моменту поставки у 2012 році не використовувались за призначенням", - зазначили в Міносвіти.

Про результати аудиту МОН офіційно поінформує МВС, СБУ і Генпрокуратуру.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства освіти і науки Сергій Квіт розпустив відділ внутрішнього аудиту свого відомства за підтримку комерційних інтересів керівництва НАУ.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: