23 жовтня 2017, понеділок

Євген Мураєв та Надія Савченко вивели телеканал NewsOne на третє місце за кількістю переглядів

коментувати
Євген Мураєв та Надія Савченко вивели телеканал NewsOne на третє місце за кількістю переглядів

Спецвипуск «Велике Інтерв'ю» на NewsOne з Євгеном Мураєвим і Надією Савченко вивів телеканал на третє місце за кількістю переглядів.

У п'ятницю, 22 липня, вийшов спецпроект програми "Велике інтерв'ю", у студії телеканалу зустрілися два депутати Верховної ради - Євгеній Мураєв та Надія Савченко.

Під час їх бесіди рейтинг телеканалу, який завжди стабільно високий, досяг пікових показників.У два рази збільшилося споглядання. Так, за даними моніторингу, за зустріччю Євгена Мураєва і Надії Савченко у прямому ефірі спостерігало більше мільйона телеглядачів. В цей час до екранів «приросло» на 90% більше аудиторії віком 18+ (50+). Загальний рейтинг (rat) «Великого інтерв'ю» з Надією Савченко склав 0,74%, а частка аудиторії (shr) – 2,34%, що вивело NewsOne на перше місце серед безлічі вітчизняних інформаційно-новинних телеканалів і дозволило йому істотно обігнати найближчих конкурентів.

За кількістю переглядів бесіда Євгена Мураєва з Надією Савченко підняла NewsOne на верхні рядки рейтингу – поряд з українськими телеканалами першого ешелону. А по показникам, зафіксованим в категорії глядацької аудиторії «Чоловіки 35+ К», «Велике інтерв'ю» зайняла 3-є місце серед всіх телеканалів України ,обігнавши 1+1, СТБ, Інтер і поступившись першими двома рядками рейтингу лише ICTV і телеканалу Україна, незважаючи на те, що програма вийшла в ефір у прайм-тайм, коли абсолютно на всіх телеканалах демонструються рейтингові передачі.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: