25 липня 2017, вівторок

Глава СБУ прокоментував інцидент с недопуском місії ООН

Глава СБУ Василь Грицак, коментуючи ситуацію з недопуском місії ООН в управління служби безпеки У Маріуполі і Краматорську, заявив, особисто підписував документ, "яким дозволяв відвідувати заклади тримання осіб, які перебувають під вартою в слідчому ізоляторі"
Під час Міжнародної конференції у Львові Грицак зазначив, що СБУ не утримує ув’язнених в районних підрозділах, повідомляє Українська правда. "Натомість там працюють районні співробітники, там стоїть апаратура засекречування, зброя, документальні матеріали", - сказав глава СБУ. Він зазначив, що СБУ допускає міжнародних спостерігачів саме до
коментувати
Грицак заявив, що місія ООН правомірно отримала відмову

Грицак заявив, що місія ООН правомірно отримала відмову

Глава СБУ Василь Грицак, коментуючи ситуацію з недопуском місії ООН в управління служби безпеки У Маріуполі і Краматорську, заявив, особисто підписував документ, "яким дозволяв відвідувати заклади тримання осіб, які перебувають під вартою в слідчому ізоляторі".

Під час Міжнародної конференції у Львові Грицак зазначив, що СБУ не утримує ув’язнених в районних підрозділах, повідомляє Українська правда.

"Натомість там працюють районні співробітники, там стоїть апаратура засекречування, зброя, документальні матеріали", - сказав глава СБУ.

Він зазначив, що СБУ допускає міжнародних спостерігачів саме до місць тримання затриманих, або ув'язнених.

"Для порівняння хочу сказати, що ми показали близько 600 осіб, які затримані СБУ і знаходяться на стадії досудового розслідування, або очікують суду. Натомість, з боку ДНР і ЛНР був допуск лише до 4 осіб", - додав Грицак.

Він також висловив готовність зустрітися із представниками місії ООН і дати роз'яснення.

Нагадаємо, 25 травня делегація Підкомітету ООН з попередження катувань заявила про скасування свого візиту до України після того, як їм відмовили у доступі до місць у кількох районах країни, де працівники СБУ можуть утримувати полонених.

У свою чергу у міністерстві юстиції зазначили, що місіюООН не допустили в управління СБУ через присутність в складі місії росіянина.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: