24 жовтня 2017, вівторок

EmigRussia. Активісти заснували сайт для росіян, що хочуть виїхати до України

коментувати
Сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України
Скріншот сайту

Сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України

У вівторок, 31 травня, в Києві презентували сайт проекту EmigRussia.org - інформаційний портал про легалізацію та соціалізацію для російських політичних емігрантів, які планують виїхати до України.

Ресурс створили активісти фонду Вільна Росія, які раніше також емігрували з політичних мотивів. "Ми тут для того, щоб допомагати людям, які боролися за свободу і поплатилися за це. Або ж за своїми цінностями не згодні з тим, що сьогодні відбувається у Росії. … Ми хочемо стати сервісом, який буде з’єднувати російських біженців з людьми, які зможуть їм допомогти тут, в Україні", - розповів директор з розвитку фонду Григорій Фролов.

За його словами, сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України. "Це люди, які не можуть жити в умовах несвободи", - підкреслив координатор по взаємодії з місцевими громадами проекту EmigRussia Павло Калюк.

Як повідомила координатор фонду Юлія Архипова, найважливіша частина сайту - інструкції про те, куди йти, які документи збирати і як легалізувати своє перебування в Україні. Також на сайті розміщені історії людей, які вже пройшли певні етапи процедури.

Також портал має допомагати росіянам-емігрантам підтримувати контакт між собою. Крім того, серед цілей активістів - шукати шляхи до примирення між народами після завершення спровокованої Росією війни в Донбасі. 

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: