11 грудня 2017, понеділок

Борис Колесніков і Дмитро Ківа вибирають кращих студентів у конкурсі «Авіатор-2016»

Борис Колесніков і Дмитро Ківа вибирають кращих студентів у конкурсі «Авіатор-2016»

Половина всеукраїнського благодійного конкурсу «Авіатор-2016» позаду: 15 грудня студенти авіаційних спеціальностей подолали третій етап освітнього проекту Фонду Бориса Колеснікова.

550 конкурсантів з дев'яти провідних профільних українських вузів і коледжів перевірили свої знання з основ авіації.

Софія Мудрик, директор благодійного Фонду Бориса Колеснікова, впевнена, що теорія авіації є одним з найбільш цікавих і важливих предметів, тому що від знання основ галузі залежать практичні навички майбутніх авіаторів. «Третій етап виявився складним для більшості конкурсантів. Усього за годину хлопці повинні були відповісти на 40 відкритих питань експертів. У нас жорсткі правила, але в конкурсі ми повинні залишити найкращих», – підкреслила Софія Мудрик.

Генеральний конструктор ДП «Антонов» і голова почесного журі конкурсу «Авіатор-2016» Дмитро Ківа зустрівся з учасниками проекту з Національного авіаційного університету та НТУУ «Київський політехнічний інститут». Він прочитав студентам лекцію про реалії та перспективи української авіації, а також відзначив високу місію проекту «Авіатор».

«Борис Колесніков і його благодійний Фонд роблять велику справу – підтримують галузь, майбутніх авіаторів, не дають молоді зневіритися в професії, собі і своєму майбутньому. І Фонд, і ДП «Антонов» шукають молодих, перспективних, талановитих студентів. Спільно ми допоможемо їм стати гідними послідовниками легендарних українських конструкторів і інженерів», – пообіцяв Дмитро Ківа.

Ця зустріч надовго запам'ятається учасникам конкурсу «Авіатор-2016». Студент НАУ Віктор Козловець ділиться враженнями: «Молодому поколінню завжди приємно спілкуватися з експертами авіагалузі, тим більше, такої величини! Радує, що в цьому році благодійний Фонд Бориса Колеснікова запросив Дмитра Ківу стати головою журі конкурсу «Авіатор». Нам приємно, що він особисто стежить за ходом проекту, з цікавістю відвідує його етапи. Впевнений, генконструктор ДП «Антонов» вибере сто гідних переможців. Я сподіваюся стати одним з них і великою і дружною компанією вирушити до Великобританії!»

Результати перевірки знань конкурсантів з основ авіації стануть відомими наприкінці грудня. Попереду студентів-авіаторів також очікують тестування з історії авіації, вирішення бізнес-кейсу і захист мотиваційної презентації перед експертним журі проекту.

Влітку 2016 року сто переможців «Авіатора-2016» вирушать на Міжнародний авіасалон у Фарнборо в Лондон. Там вони побачать останні досягнення авіації та познайомляться з експертами галузі з усього світу.

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: