28 червня 2017, середа

В американському місті заборонили сонячні ферми через страх залишити Сонце без енергії

коментувати
Мешканці Вудленда переконані, що сонячні електростанції гублять рослини, можуть викликати рак і здатні витягнути з Сонця всю енергію.

Мешканці Вудленда переконані, що сонячні електростанції гублять рослини, можуть викликати рак і здатні витягнути з Сонця всю енергію.

Міська рада Вудленда, штат Північна Кароліна, заборонила будівництво сонячних електростанцій на території міста. Жителі зітхнули з полегшенням.

Невелике місто в Північній Кароліні стало відомим на весь світ. Ідея заборонити сонячні електростанції відвідала місцеву владу не відразу. Спершу вона завадила будівництву тільки однієї. Її спорудженням збиралася зайнятися компанія Strata Solar Company, але влада відмовилися надавати ділянці, де повинна була з'явитися станція, статус земель промислового призначення. Таким чином, будівництво сонячної ферми стало неможливим. Гарненько подумавши, міська рада вирішила взагалі заборонити будівництво подібних об'єктів у Вудленді.

На прийняття даного рішення вплинула громадськість, і саме реакція вудлендців прославила місто.

"Ви вбиваєте своє місто. Всі молоді люди поїдуть звідси", - сказав один з місцевих жителів, додавши, що сонячні ферми витягнуть усю енергію з Сонця, і бізнесмени не поїдуть у Вудленд.

Інша мешканка Вудленда помітила, що її дім тепер оточений сонячними електростанціями, і тепер він нічого не вартий. Вчителька місцевої школи висловила стурбованість, що через сонячну електростанцію постраждає рослинність. Мовляв, рослинам потрібна енергія Сонця для протікання фотосинтезу, а через сонячні панелі станцій вони його недоотримують. На довершення педагог звернула увагу громадськості на високий рівень смертності від раку в місті і зазначила, що ніхто не дав їй чіткої відповіді на питання, чи викликають сонячні панелі рак.

Примітно, що представники компанії Strata Solar Company не завмерли в шоці від почутого, а спробували заспокоїти громадян, пояснюючи, що Сонцю не загрожує повне позбавлення енергії, і обіцяючи озеленити територію станції. Але, схоже, міську раду їх доводи не переконали.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: