30 березня 2017, четвер

Тепер ти в армії. SpaceX буде виводити на орбіту американські військові супутники

коментувати
На запуск супутника для ВПС США компанія SpaceX отримає більше $82 мільйонів.
SpaceX

На запуск супутника для ВПС США компанія SpaceX отримає більше $82 мільйонів.

SpaceX виграла контракт на запуск супутника GPS для Військово-повітряних сил США. Компанія Ілона Маска змогла перехопити його у спільного підприємства Boeing і Lockheed Martin, яке є давнім партнером Пентагону.

2018-й буде насиченим для компанії SpaceX. В цьому році компанія відправить на Марс космічний корабель. Тоді ж за допомогою ракети Falcon 9 вона виведе на орбіту супутник GPS III, виконуючи умови нового контракту.

Протягом приблизно десятиліття єдиним партнером Міністерства оборони США, який виконував подібні завдання, був United Launch Alliance (ULA). У травні минулого року SpaceX отримала дозвіл на запуски військових супутників. Передбачалося, що конкуренція ULA і SpaceX дозволить знизити вартість цієї процедури.

Однак підприємство Boeing і Lockheed Martin вирішило зовсім відмовитися від боротьби за цей контракт. ULA мотивувала рішення браком ракетних двигунів РД-180 російської розробки.

SpaceX володіє вельми значущою перевагою перед ULA. Її запуск коштує дешевше. В середньому він коштує $61,2 млн, тоді як United Launch Alliance потрібно $225 млн. На майбутній запуск компанія Маска отримає $82,7 млн.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: