19 серпня 2017, субота

Пошуки "золотого поїзда" нацистів у Польщі поставили археологів в глухий кут

коментувати
У минулому році археологи-любителі, заявили, що знайшли в Польщі потяг часів Другої світової війни, закопаний на 9 метрів під землю.
Hugh Llewelyn via Flickr

У минулому році археологи-любителі, заявили, що знайшли в Польщі потяг часів Другої світової війни, закопаний на 9 метрів під землю.

Археологи проводили розкопки в південно-західній Польщі, розраховуючи знайти під землею поїзд, на якому німці перевозили цінності в роки Другої світової війни. Через 2 тижні вони вирішили згорнути роботи, визнавши невдачу.

"Там нічого немає, - сказав один з шукачів Анжей Гайк. – Минулої ночі ми завершили роботи, які, треба визнати, не принесли плодів".

До нинішніх розкопок призвела заява, зроблена в серпні минулого року двома археологами-аматорами Пьотром Копером з Польщі та Андреасом Ріхтером з Німеччини. Вони стверджували, що за допомогою георадара знайшли потяг часів Другої світової війни. За їх оцінками, до його складу входило кілька вагонів, розташованих на глибині 8-9 метрів під землею.

Копер і Ріхтер вважали, що в основному потяг перевозив зброю, однак місцеві легенди розповідають про вантаж витворів мистецтва, коштовностей і золота. До розкопок вони приступили раніше в цьому місяці.

До теперішнього часу докази існування поїзда знайдені не були. Проте, шукачі не впадають у відчай. За словами Гайка, у вересні команда планує відновити пошуки на ділянці, розташованій "прямо по сусідству". Однак спершу їм доведеться отримати дозвіл на проведення робіт.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: