26 липня 2017, середа

Очманілі ручки: школяр поставив рекорд складання кубика Рубіка - відео

Скільки часу потрібно, щоб зібрати кубик Рубіка? Американський школяр Лукас Еттер зробив це за 4,9 секунди
Лукас не просто вийшов переможцем чемпіонату зі складання кубика Рубіка, що проходив у Кларксвіллі, штат Меріленд, але й встановив новий рекорд. Він був на 0,35 секунди швидше за Коліна Бернса, який вважався рекордсменом з квітня поточного року. via GIPHY За правилами змагань, початкова розстановка кольорових квадратів визначається комп'ютерною
коментувати
За 33 роки рекордний час складання кубика Рубіка покращився з 22 до 4 секунд.

За 33 роки рекордний час складання кубика Рубіка покращився з 22 до 4 секунд.

Скільки часу потрібно, щоб зібрати кубик Рубіка? Американський школяр Лукас Еттер зробив це за 4,9 секунди.

Лукас не просто вийшов переможцем чемпіонату зі складання кубика Рубіка, що проходив у Кларксвіллі, штат Меріленд, але й встановив новий рекорд. Він був на 0,35 секунди швидше за Коліна Бернса, який вважався рекордсменом з квітня поточного року.

via GIPHY

За правилами змагань, початкова розстановка кольорових квадратів визначається комп'ютерною програмою, яка розставляє їх в довільному порядку. Учаснику виділяється 15 секунд на те, щоб оцінити ситуацію, після чого запускають секундомір.

Протягом останніх 30 років любителі кубика Рубіка постійно поліпшували час складання. Перший офіційний рекорд був зафіксований у 1982-му році. Він становив 22,95 секунди. В даний час 10 кращих результатів знаходяться на позначці нижче 6 секунд. Причому, більшість з них було встановлено в 2015-му році.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: