26 квiтня 2017, середа

Українські розробники представили унікальну док-станцію для смартфонів на Indiegogo

коментувати
Щоб універсальна підставка Smart Stand пішла у виробництво, авторам проекту необхідно менше $5000.
Smart Stand

Щоб універсальна підставка Smart Stand пішла у виробництво, авторам проекту необхідно менше $5000.

До кінця квітня на Indiegogo стартує кампанія зі збору коштів на проект Smart Stand – універсальну підставку для смартфонів і планшетів, що дозволяє інтегрувати їх з Bluetooth-колонками, Power Bank, мініпроекторами та іншими аксесуарами.

Мета кампанії – зібрати $4,7 тисячі, які дозволять налагодити виробництво Smart Stand. Для тих, хто вирішить підтримати проект, ціна підставки для смартфона складе $23. Модель для планшета обійдеться в $29. По виходу на ринок вартість Smart Stand буде більше на 40%.


Smart Stand
Smart Stand


Обидві версії підставки дають можливість встановлювати пристрої різних розмірів за допомогою звичайних і магнітних кріплень. Smart Stand також дозволяє налаштувати висоту і кут для комфортної роботи з гаджетом.


Smart Stand
Smart Stand


"Ми розуміємо, що пропозицій у цьому сегменті багато, але при цьому знаємо, що креативних підставок, які б одночасно вирішували 2 або більше завдань – немає", - розповів НВ про новинку директор проекту Олександр Романенко з компанії POS-Technology, яка розробила Smart Stand.

За його словами, підставка "сподобається любителям новинок на Indiegogo", завдяки доступній ціні і можливості подальшого розширення функцій.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: