27 липня 2017, четвер

Український інноваційний годинник LaMetric Time отримав престижну нагороду за дизайн

Девайс LaMetric Time, розроблений львівським стартапом Smart Atom, здобув перемогу на престижному конкурсі дизайну Red Dot Design Award в категорії "Промисловий дизайн"
Цього року в конкурсі взяло участь понад 5000 продуктів, розроблених в 57 країнах світу, повідомляє AIN.UA. Нагороду Red Dot отримали 1304 продукти, в числі яких опинився і український гаджет LaMetric Time. "Людям подобаються традиційні речі, які існували століттями, а ера інтернету речей повинна перетворити їх на смарт-об'єкти, в яких технології
коментувати
Годинник LaMetric Tim показує не тільки час, але і погоду, повідомлення, новини та іншу корисну інформацію.
LaMetric Time

Годинник LaMetric Tim показує не тільки час, але і погоду, повідомлення, новини та іншу корисну інформацію.

Девайс LaMetric Time, розроблений львівським стартапом Smart Atom, здобув перемогу на престижному конкурсі дизайну Red Dot Design Award в категорії "Промисловий дизайн".

Цього року в конкурсі взяло участь понад 5000 продуктів, розроблених в 57 країнах світу, повідомляє AIN.UA. Нагороду Red Dot отримали 1304 продукти, в числі яких опинився і український гаджет LaMetric Time.

"Людям подобаються традиційні речі, які існували століттями, а ера інтернету речей повинна перетворити їх на смарт-об'єкти, в яких технології заховані, а самі об'єкти не втратили домашню теплоту, гарний вигляд і свою історію", - говорить голова Smart Atom Назар Білоус.

LaMetric Time являє собою годинник, що показує не тільки час, але і дані про погоду, новини, повідомлення з соцмереж і пошти. У пристрої передбачені функції таймеру, секундоміру, будильника, та інші. В офіційному блозі LaMetric зазначається, що інноваційний годинник не тільки надає цінну інформацію, але і вписується в будь-який інтер'єр.

У серпні 2014 року гаджет зібрав $370000 на Kickstarter, а в жовтні 2015 стартували його поставки. За словами Назара Білоуса, в майбутньому планується збільшувати онлайн-продажі La Metric Time, а також виходити в офлайн-мережі.

Red Dot Design Award присуджується Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія з 50-х років минулого століття. У конкурсі беруть участь як дизайнери, так і створені ними продукти. Роботи-переможці виставляються в музеї дизайну Red Dot в Ессені.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Made in Ukraine ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: