27 лютого 2017, понеділок

«МТС Україна» запустила власну мережу 3G в Ужгороді

коментувати
«МТС Україна» запустила власну мережу 3G в Ужгороді

Київ, Україна - український оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» повідомляє про запуск власної 3G мережі в Ужгороді.

Починаючи з сьогоднішнього дня абоненти «МТС Україна» в Ужгороді можуть користуватися мобільним інтернетом на швидкості до 42 Мбіт/с - оператор запустив сьогодні в Ужгороді власну мережу 3G.

«Мережа, яку ми побудували, володіє двома важливими для абонентів перевагами. По-перше, це супер швидкість - мережа забезпечує справжні швидкості 3G навіть при великому навантаженні. По-друге, надійність - для того, щоб забезпечити надійне покриття для наших користувачів 3G, ми збільшили кількість базових станцій в Ужгороді в півтора рази, забезпечивши «килимове» покриття міста. Сподіваюся, що жителі міста гідно оцінять справжню європейську якість нашого 3G інтернету», - Каже Сергій Самокрик, заступник генерального директора «МТС Україна», регіон Захід.

Абоненти в Ужгороді можуть скористатися подарунковими гігабайтами мобільного інтернету, які доступні для користування в будь-якому тарифі без додаткової плати - 4Гб на місяць в тарифах передоплати і 5Гб на місяць в контрактних тарифах оператора. Таким чином, абонентам не потрібно щодня рахувати кошти на рахунку або використані мегабайти - такого обсягу, як показує практика, вистачає з запасом навіть для найактивніших інтернет-користувачів.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, грати в онлайн-ігри і багато іншого.

Як користуватися

Щоб значок «3G» (Н+) засвітився на екрані телефону, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів повинна бути активована послуга мобільного інтернету.

Швидкості до 42 Мбіт/с доступні абонентам «МТС Україна» в Одесі, Чернівцях, Мукачево, всього на сьогоднішній день власна 3G мережа оператора доступна в 75 населених пунктах. Детальна інформація про 3G покриття доступна за посиланням http://3g.mts.ua/.

Скільки коштує 3G інтернет

Всі абоненти мобільного інтернету «МТС Україна» можуть користуватися 3G інтернетом в рамках своїх діючих тарифів. Завдяки акції «Гігабайти 3G в подарунок» загальна кількість доступного 3G трафіку в будь-якому тарифі передоплати складе 4 Гігабайта без доплат. Для контрактних абонентів кількість доступного трафіку 3G складе 5 Гб. Гігабайти без щоденних обмежень швидкості і додаткових платежів нараховуються автоматично незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання до 1 числа кожного місяця.

Абоненти, які вичерпають акційні гігабайти до кінця місяця, зможуть замовити 1 гігабайт мобільного інтернету 3G послуг за 10 гривень. Для цього необхідно відправити USSD-запит *101*1000# та клавіша виклику для абонентів передплаченого сервісу і USSD-запит *110*1000# та клавіша виклику, для абонентів, що обслуговуються на контрактній основі.

Акція триватиме до 29 лютого 2016 року. Під час користування інтернетом абоненту будуть надходити SMS-повідомлення про кількість доступних гігабайт до кінця місяця.

Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна» за посиланням http://www.mts.ua/ru/services/dlya-ekonomii/internet/akciya-gygabajty-3g-u-podarunok/

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Життя в 3G ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: