27 липня 2017, четвер

В месенджері WhatsApp запрацювало шифрування листування для всіх користувачів

Розробники месенджера WhatsApp заявили про те, що за замовчуванням включили для всіх користувачів кінцеве шифрування листування
Повідомляється, що дані будуть доступні тільки самим учасникам бесід - їх не зможуть переглянути навіть в самій компанії. Технологія буде працювати на будь-яких пристроях, за умови наявності останньої оновленої версії програми, - передає Лента.ру. У роботі над алгоритмом прийняв участь програміст та криптограф під псевдонімом Моксі Марлінспайк,
коментувати
Листування не зможуть прочитати навіть у самій компанії

Листування не зможуть прочитати навіть у самій компанії

Розробники месенджера WhatsApp заявили про те, що за замовчуванням включили для всіх користувачів кінцеве шифрування листування.

Повідомляється, що дані будуть доступні тільки самим учасникам бесід - їх не зможуть переглянути навіть в самій компанії.

Технологія буде працювати на будь-яких пристроях, за умови наявності останньої оновленої версії програми, - передає Лента.ру.

У роботі над алгоритмом прийняв участь програміст та криптограф під псевдонімом Моксі Марлінспайк, який раніше працював над створенням рекомендованого Едвардом Сноуденом месенджера Signal.

Шифрування буде працювати в особистих та групових чатах, а також у голосових дзвінках і при пересиланні фото - та відеоматеріалів.

Раніше, засновник популярного месенджера WhatsApp Ян Кум, який у 16-річному віці емігрував з України, спростував можливість зняття інформації з WhatsApp.
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Гаджети та IT ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: